VERGİ DAİRESİNDEN BTO’YA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

VERGİ DAİRESİNDEN BTO’YA ZİYARET

Burhaniye Vergi Dairesi Müdürü İlker Serbez  ve beraberindeki heyet Burhaniye Ticaret i Odası (BTO) Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Bu yıl 27’ncisi kutlanan Vergi haftası etkinlikleri kapsamında, Vergi Dairesi Müdürü İlker Serbez , Vergi Dairesi Müdür Yrd.V. Adem Tosun,Vergilendirme Şefi Ceyda Demiröz, BTO Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
BTO Başkanı Hüseyin Sarıbaş,nazik ziyaretlerinden dolayı Müdür İlker Serbez önderliğindeki heyete teşekkür ederek, Vergi sayesinde oluşan bu kaynaklardan kamu hizmetleri ve yatırımların gerçekleştirildiğine vurgu yapan Sarıbaş, “Vergi, devletin sağlamakla yükümlü olduğu sağlık, güvenlik gibi temel hizmetleri ve altyapı hizmetlerinin gerçekleştirilmesi huzur ve güven içerisinde bir milletin devlet güvencesi altında yaşamasını sağlamak için kaynak sağlar. Bu vesileyle  tüm vergi dairesi çalışanlarının Verfi Haftasını Kutluyor,27. Vergi Haftası’nın, ülkemize ve iş dünyasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Vergi Dairesi Müdürü İlker Serbez ise bilindiği üzere kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası “Vergi Haftası” olarak kutlandığını vurguladı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.