KAFAOĞLU’NDAN BİRİNCİLERE KUPA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KAFAOĞLU’NDAN BİRİNCİLERE KUPA

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Balıkesir İl Birinciliği ile okullar arası il birinciliği halk oyunları yarışması Kurtdereli Spor Salonu’nda yapıldı. Yarışmalarda Pamukçu Mahallesi’nin başarılı oyunları büyük alkış aldı ve her iki dalda da Pamukçu ekibi 3 birincilik ve bir ikincilik alarak il birincisi oldu. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan ile birlikte yarışmalarda birinci olarak dereceye giren kulüpleri tebrik etti, kupalarını takdim etti.

Başkan Kafaoğlu ayrıca yarışmada THOF Büyükler Geleneksel Düzenlemeli dal ve Büyükler Geleneksel Düzenlemesiz Dalda il birincisi olan Pamukçu Bengi Halk Oyunları Ekibi ile MEB Okullararası Gençler Düzenlemeli Dalda il birincisi olan Pamukçu Mebruke Hakkı Kabakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi ‘ni, Minikler Geleneksel Düzenlemesi dalda ikinci olan Pamukçu İlköğretim Okulu’nu,  Gençler Geleneksel Düzenlemesi Dalda il ikincisi olan Altıeylül Belediyespor Kulubünü tebrik etti. 3 birincilik ve bir ikincilik alan Pamukçu ekibi şampiyonluğu çiftetelli oynayarak kutladı, Başkan Kafaoğlu da Pamukçu ekibine eşlik etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.