EDREMİT’TE KIRSAL MAHALLELERE HİZMET ATAĞI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE KIRSAL MAHALLELERE HİZMET ATAĞI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka göreve başladıktan sonra eskiden köy statüsünde olan kırsal mahallelere bugüne kadar toplam 18 bin 500 metrekare parke taş döşendi. Edremit’in Narlı’dan Bostancı ve Hacıarslanlar’a kadar bir bütün olduğunu kaydeden Başkan Saka, kırsal mahallelere hizmet atağının 2016 yılı içerisinde de devam edeceğini söyledi.

 

Edremit Belediyesi’nde Başkan Kamil Saka göreve geldikten sonra kırsal mahallelere önemli yatırımlar yapıldı. 2014 yılında 6360 sayılı Büyükşehir yasası gereğince köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşen Çamcı, Kızılkeçili, Yaşyer, Çıkrıkçı, Kavlaklar, Tahtakuşlar, Ortaoba, Avcılar, Hacıarslanlar, Narlı, Pınarbaşı, Beyoba, Dereli, Arıtaşı ve Bostancı mahallelerinde Başkan Kamil Saka’nın göreve geldiği günden bu yana toplam 18 bin 500 metrekare parke taş döşemesi gerçekleştirildi. Edremit’in tüm mahalleleri ile bir bütün olduğunu vurgulayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Narlı’dan başlayarak Bostancı ve Hacıarslanlar’a kadar ilçemizi tüm mahallelerimiz ile bir bütün olarak görüyoruz. Önceden köy olan kırsal mahallelerimizde sorunları tek tek ortadan kaldırıyoruz. Yeni kurduğumuz Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz ile kırsal mahallerimizin sorunlarını daha yakından takip edip muhtarlarımız ile yaptığımız istişareler doğrultusunda hızla bir şekilde çözüm yollarını arıyoruz. Bu doğrultuda hiçbir ayrım gözetmeden tüm mahallelerimizde yeni düzenlemeleri yapıyoruz. 2016 yılı içerisinde de Doyran, Mehmetalan, Yaylaönü, Yolören, Çamlıbel mahallelerimiz başta olmak üzere diğer tüm kırsal mahallelerimizde hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.