" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HAVRAN’DA CİNAYET

Havran kırsalında tarla sürerken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğrayan şahıs hayatını kaybetti. tarla sürerken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğrayan şahıs hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre,  Balıkesir’in Havran ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıktaki arkadaşına ait tarlayı sürmeye giden Halil Dirik (46), kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce av […]

HAVRAN’DA CİNAYET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran kırsalında tarla sürerken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğrayan şahıs hayatını kaybetti.

tarla sürerken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğrayan şahıs hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre,  Balıkesir’in Havran ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıktaki arkadaşına ait tarlayı sürmeye giden Halil Dirik (46), kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce av tüfeğiyle vuruldu. Edremit-Yenice Karayolu’na ve piknik alanına yakın olan tarladan gelen silah sesini duyan piknikçiler, olay yerine gittiklerinde yerde kanlar içinde yatan Dirik’i buldu. Olay yerine 112 sağlık ekibi ve jandarma sevk edildi. Olay yerinde hayatını kaybeden Halil Dirik’in cenazesi,  Edremit Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ettiği bildirildi.

 

Haber Merkezi

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.