BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EDREMİT’TEKİ  SAHİLLERİ 10 YILLIĞINA KİRALADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EDREMİT’TEKİ   SAHİLLERİ 10 YILLIĞINA KİRALADI

 

 

Körfez bölgesinin incisi Edremit’in önemli turizm beldeleri Akçay, Güre ve Altınoluk’un sahil bölgelerindeki güvenlik, temizlik, bakım ve kontrollerin yapılması maksadıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Edremit Kaymakamlığı arasında protokol imzalandı.  Protokol kapsamında; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Akçay, Güre ve Altınoluk’ta 74 bin 189,40 metrekare  sahil bölgesini 10 yıllığına Milli Emlak’tan kiraladı.

 

Başkan Uğur, “Sahillerimizi

Güzelleştirmek İstiyoruz”

 

Sahil bölgesine Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli yatırım ve bakımı yapacaklarını ifade eden Başkan Ahmet Edip Uğur, “Sahil bölgemizi güzelleştirmek istiyoruz. Tuvaletleriyle, duşlarıyla, duşa kabinleriyle, ticari alanlarıyla güzel bir alanı turistlerin hizmetine sunalım. Bu protokol Edremit’imize, Balıkesir’imize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  Protokolün sahil bölgesine değer katacağını ifade eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, “Edremit ilçemizdeki Akçay, Güre ve Altınoluk’taki 74 bin 189 metrekare alan sahil kısmı, protokolle 10 yıllığına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne kiralamış bulunmaktayız. Bu vesileyle burada güzel hizmetlerin olacağını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.