Dere Kenarında Çöplük Yangını Büyümeden Söndürüldü

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Dere Kenarında Çöplük Yangını Büyümeden Söndürüldü

 

Karınca deresi kenarında katı atıkların depolandığı alanda çıkan yangın Burhaniye İtfaiyesinin anında müdahalesi ile büyümeden kontrol altına alınarak söndürüldü.

Öğle saatlerinde Karınca Deresi kenarında çöplükte yangın olduğu ihbarını alan Burhaniye İtfaiyesi kısa süre içinde ulaştığı yangın mahallinde burada toplanan katı atık ve plastiklerin yandığını görmesi üzerine önce su daha sonra ise plastikleri söndürebilmek için köpük ile müdahale ederek yangını kontrol altına aldılar. Daha sonra yangın mahalline çağırılan kepçe ile yanan plastikler ve katı atıkların üzeri toprakla örtülerek tamamen söndürüldü. Olay yerinde itfaiye yangına müdahale ederek poliste çevre güvenliğini sağladılar. İtfaiye yetkilileri havaların ısınması ile birlikte yangın çıkabilecek olan alanlarda vatandaşların dikkatli olmalarını isterlerken özellikle sigara izmaritlerini söndürerek atmalarını istediler.

Şenol   TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.