Siyaset ve İş Dünyası Bu Açılışta Buluştu

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Siyaset ve İş Dünyası Bu Açılışta Buluştu

 

Burhaniye Vadofone Ana Bayii Olan Orhan ve Sinan Gencan 2. şubelerinin açılışında iş ve siyaset dünyası bir araya geldi.

Hürriyet Caddesi Şentürkler İş Merkezinde Vadofone bayiliği 2. şubesinin açılışına Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılıç Ak Parti İlçe Başkanı Onur Bedir, CHP Yönetim Kurulu üyesi Hasan Küçükdereli, bazı meclis üyeleri ve iş dünyasının saygın isimleri katıldılar. Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner” Teknoloji hayatımızda yerini aldığı gibi her geçen günde hızla yenilenmektedir. Özellikle hayatımızın bir parçası olan iletişim teknolojisi daha hızlı bir şekilde büyümekte olduğunu görüyoruz. Ben bu güzel işyerlerini hazırlayarak bizlere hizmet için açan Orhan ve Sinan Gencan kardeşleri kutluyor. Hayırlı, bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi. Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner. Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılıç ve stajyer Kaymakam açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Açılışa katılan misafirlere gün boyu lokma dağıtan Gencan Kardeşler bugün burada bizleri yalnız bırakmayarak açılışımıza katılan bütün dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz dediler.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.