" />
USD
3,6739
EURO
4,3308
ALTIN
151,3029

HAVRAN ESNAFI SORUYOR; ” UEDAŞ DA MI GİDİYOR?”

  Elektrik tesisatçılığı yapan Havran Çarşı Esnafı soruyor;” UEDAŞ ” da mı Edremit’e gidiyor? Havean Cumhuriyet ve Menderes Caddeleri’ndeki iş yerlerinde ElektrikTesisatçılığı işini yaparak ekmeğini kazanan bir grup esnaf birkaç gündür Havran Gündemi’ne oturan; ” UEDAŞ “da Edremit’e gidiyor ! Duyumları karşısında sessizliklerini bozarak hep birlikte bir  basın açıklaması yaparak;dertlerini dile getirdiler. KİMSENİN SESİ ÇIKMADI […]

HAVRAN ESNAFI SORUYOR; ” UEDAŞ DA MI GİDİYOR?”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Elektrik tesisatçılığı yapan Havran Çarşı Esnafı soruyor;” UEDAŞ ” da mı Edremit’e gidiyor?

Havean Cumhuriyet ve Menderes Caddeleri’ndeki iş yerlerinde ElektrikTesisatçılığı işini yaparak ekmeğini kazanan bir grup esnaf birkaç gündür Havran Gündemi’ne oturan; ” UEDAŞ “da Edremit’e gidiyor ! Duyumları karşısında sessizliklerini bozarak hep birlikte bir  basın açıklaması yaparak;dertlerini dile getirdiler.

KİMSENİN SESİ ÇIKMADI !

Halk Bankası gitti,kimsenin sesi çıkmadı.Adliyemiz gitti,İcra Dairemiz gitti kimsenin sesi çıkmadı.Şimdi de sıra “UEDAŞ”a  geldi yine limsenin sesi çıkmıyor.UEDAŞ Havran’daki Abone Nerkezi’ni ve Fatura Alım Birimi’ni kapatıyor.Yine kimseden çıt çıkmıyor.Havran Halkı yine sahipsiz ve gariban kalmaya devam ediyor.Belediye Başkanı’ndan ses yok!Aiyasi partilerden ses yok! Yine makus talihimizle kaldık başbaşa…Şimdi sırada Kaymakamlıkla Belediye var herhalde…Onları da kapatsınlar da rahat etsinler,Havran’a bir muhtar yeter de artar bile…Bizler Elektrikçi Esnafı olarak lendi üzerimize düşeni yapıp, en azından kardan zarar etmemek isteyen UEDAŞ Yetkilileri’nden bunun hesabını sörmaya karar verdik.Eğer UEDAŞ Yetkilileri kararlarını gözden geçirip kapatma işinden vazgeçmezlerse;şartları uygun bütün abonelerin UEDAŞtan ayrılıp başka elektrik sağlayıcı firmalarla anlaşma sağlanması konusunda gereken ne varsa; yapmaya karar verdik”Dediler.

Ayhan KURT

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.