KAFAOĞLU PLEVNE’DE HALKLA BİRLİKTEYDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KAFAOĞLU PLEVNE’DE HALKLA BİRLİKTEYDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Plevne Mahallesi’ndeydi. Kafaoğlu parkta çocukları sevdi, salıncakta salladı, vatandaşlarla sohbet etti.

 

Başkan Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman ile birlikte Plevne Mahalle Muhtarı Cemil Erdoğan’ı ziyaret etti. Kafaoğlu daha sonra Muhtar Erdoğan, Milli Atlet İsmail Akçay ile birlikte İsmail Akçay Parkı’nı gezdi. Parkta Başkan Kafaoğlu çocuklarla yakından ilgilendi, çocukları salıncakta salladı, onları  sevdi. Aileler ve vatandaşlar ile sohbet eden Kafaoğlu ailelerin içten ve samimi duyguları, çocukların tebessümleri  keyiflendi. Kafaoğlu İsmail Akçay ile birlikte park içerisinde bulunan yürüyüş parkurunu gezdi. İsmail Akçay Başkan Kafaoğlu’na yaptığı hizmetten dolayı bir kez daha teşekkür etti.Plevne Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar Başkan Kafaoğlu’ndan memnuniyetlerini dile getirdi. Kafaoğlu “Fırsat buldukça sık sık vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Plevne’de Milli Atletimiz Balıkesir’in ismini tüm dünyaya duyuran İsmail Akçay ağabeyimizin adını taşıyan parkı gezdik, vatandaşlarımız ile hasbihal ettik. Halkımızın teveccühü bizleri de mutlu etti. Vatandaşlarımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.