Orada Yalnız Değilsiniz

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Orada Yalnız Değilsiniz

 

Balıkesir Emniyet Müdürlüğünün Organizesinde Polis ve Asker eşleri kendi elleri ile yaptıkları gıda paketleri yola çıktı.

 

Doğu ve Güneydoğu İllerimizde devam eden operasyonlarda görev yapan, Balıkesir ve diğer illerden de takviye kuvvet olarak giden Polis ve Askerler için moral ve motivasyonlarını arttırmak ve kendilerini yalnız hissetmemeleri sağlamak için eşleri tarafından kendi elleri ile yaptıkları gıdaları paketleyerek eşlerine ve görev yapan Polis ve Askerlerimize yolladılar.

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan bu organizasyona ilçe Emniyet Müdürlükleri ve diğer birimlerde katılarak büyük destek verdiler.

Körfez Bölgesinde bulunan Emniyet Müdürlükleri Trafik Tescil Büroları ve Asker eşlerinin katkıları ile yapılan bu büyük dayanışma vatandaşlar tarafından da taktir ile karşılandı. Ailelerinden ayrı olarak uzun süredir terör örgütü ile mücadele eden güvenlik güçlerimiz bir kez daha orada yalnız olmadıklarını hissetmeleri onları daha güçlü ve moralli olarak operasyonlarda ki başarısını arttıracaktır. Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.