BAŞKAN KAMİL SAKA, SAHADA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, SAHADA

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yaşanan sorunları ve yürütülen çalışmaları sık sık yerinde inceliyor. Mehmetalan Mahallesi’ni ziyaret ederek sorunları yerinde tespit eden Başkan Saka, ekiplere sorunların giderilmesi için gerekli talimatları verdi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sık sık dışarı çıkarak yaşanan ekiplerin çalışmasını ve yaşanan sıkıntıları yerinde inceliyor. Başkan Saka, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Muhtarlık İşleri Müdürü İlhan Yazar ile birlikte önceki gün Mehmetalan Mahallesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sorunları yerinde görüp Muhtar Metin Aktaş’tan bilgi alan Başkan Saka, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için ilgili birimlere talimat verdi. Edremit’in yeni oluşacak 7 mahallesi de dahil edildiğinde toplam 47 mahallesi ile birlikte büyük kent olduğunu kaydeden Başkan Kamil Saka, “Narlı’dan, Bostancı ve Hacıarslanlar’a kadar bir bütün olarak değerlendirdiğimiz ilçemizde yaşanan sorunları tek tek tespit ederek ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. İlçe merkezi, sahil ve kırsal mahalleleri ile güzel Edremit’imizi çağdaş ve modern bir kent haline getirebilmek için mücadele ediyoruz. 2016 yılı çalışma programımıza da bu doğrultuda devam ediyoruz” dedi. Mehmetalan Mahallesi Muhtarı Metin Aktaş’ta ziyaret nedeniyle Başkan Saka’ya teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.