BAŞKAN SAKA, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN SAKA, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, değişik spor dallarında başarılı sonuçlar elde eden Özel Özcan Koleji Öğretmen ve Öğrencilerini makamında ağırladı.

 

Okullar arası spor müsabakalarında birçok branşta başarılı sonuçlar elde eden Edremit’in Zeytinli Mahallesi’nde eğitim faaliyetlerini sürdüren Özel Özcan Koleji öğrencileri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler. Son olarak katıldıkları spor müsabakalarında, minik sporcular ilkokullar arası, artistik jimnastik dalında Balıkesir il birincisi, Samsunda yapılan grup yarışmasında grup birincisi, Konya’da yapılacak Türkiye şampiyonasına finalist olarak katılmaya hak kazandılar. Orta Okullar arası basketbol müsabakalarında Balıkesir il ikincisi,  İzmir’de yapılan çeyrek finalde grup birincisi ve Türkiye Şampiyonası yarı finalist olma başarısını gösterildiler. Son olarak Tekvando dalında Balıkesir il birinciliğini alan gençler, katıldıkları Avrupa Şampiyonalarında üçüncü olarak dereceye girdiler. Aldıkları başarılarının gururunu yaşayan Okul Müdürü Ramazan Kabataş ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Ahmet Taşkan ve Hüseyin Narlıoğlu derece alan öğrencilerle birlikte sevinçlerini Belediye Başkanı Kamil Saka’yla paylaştılar. Derece alan öğrencileri tebrik eden Belediye Başkanı Kamil Saka “  Edremit’imizin adını artık her alanda duyurmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerinde elde ettiğiniz başarılar bunlardan bir tanesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim” anlayışı ile başarılarınızın devamını diliyorum.  Spor yaparken aynı başarıyı derslerinizde de göstermeye devam etmelisiniz” dedi.

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.