" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK TÜM HİZMETLERİYLE HAVRANDAKİ MÜŞTERİLERİNİN YANINDA

    Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova Bölgesi’nin elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac;  yaptığı açıklamada CLK Uludağ Elektrik Havran Müşteri İşlem Merkezinin(MİM) 14 Mart 2016 tarihi itibariyle haftanın üç günü müşterilerine hizmet vermeye devam edeceğini söyledi.   Aytac; Edremit Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ […]

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK TÜM HİZMETLERİYLE HAVRANDAKİ MÜŞTERİLERİNİN YANINDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova Bölgesi’nin elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac;  yaptığı açıklamada CLK Uludağ Elektrik Havran Müşteri İşlem Merkezinin(MİM) 14 Mart 2016 tarihi itibariyle haftanın üç günü müşterilerine hizmet vermeye devam edeceğini söyledi.

 

Aytac; Edremit Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ Elektrik olarak, yeni dönemde 14 Mart 2016 tarihi itibariyle müşterilerine Edremit Bölgesine bağlı olan Mescit Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No:46/A adresindeki Havran Müşteri İşlem Merkezinde, Pazartesi, Çarşamba, Cuma günlerinde saat: 8.00 – 12.30 / 13.30 -18.00 arasında hizmet vereceklerini ifade etti.

 

Havran MİM’de fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerinden yararlanabilme ve abonelik işlemleri gibi birçok işlemin yapılabileceğini belirten Aytac; hizmet kalitesinde bir değişiklik olmayacağını, tüm hizmetlerin aksamadan verileceğini vurguladı. MİM’de yapılan tüm bu işlemlerin clkuludag.com.tr web sitesi üzerinde bulunan, online.clkuludag.com.tr, online işlemler merkezinden de yapılabileceğini dikkat çekti.

 

Genel Müdür Aytac; ayrıca, MİM’ler aracılığıyla bölge halkının; EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3600 kWh ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler için; CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabileceklerini ifade etti.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.