‘TÜRKİYE’NİN KADERİ   SİZLERİN ELLERİNDE’

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

‘TÜRKİYE’NİN KADERİ    SİZLERİN ELLERİNDE’

 

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Hatice Fahriye Eğinlioğlu 4/C Sınıfı öğrencilerini kabul etti. Başkan Kafaoğlu öğrencilerin sorularını yanıtladı, tecrübelerini aktardı.

 

Başkan Kafaoğlu öğrencileri ile yakından ilgilendi. Kafaoğlu tecrübe ve bilgilerini öğrencilere aktardı. Öğrencilerin Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulu olarak mehteran takımının bulunduğunu ve belediyenin etkinliklerine katılmak istediklerini söylediler. Başkan Kafaoğlu da buna olumlu yanıt verdi. Kafaoğlu öğrencilerin belediyenin park-bahçe, temizlik, sağlık, kültür-sosyal ve fen işleri hakkında gelen soruları yanıtladı.

Kafaoğlu “Öğrencilerin donanımlı yetişmesi noktasında, okulların güzelleşmesi, eğitimlerini tam alması noktasında, yerel yönetimler olarak destek oluyoruz. Gelecek sizlerin ellerinde. Geleceğin doktoru, mühendisi, öğretmenleri sizler olacaksınız. Türkiye’nin kaderi sizlerin ellerinde. Sizler ne kadar iyi yetişirseniz ne kadar donanımlı yetişirseniz, ülkemiz o kadar daha kısa sürede muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış olur” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.