" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

8 MART KADINLAR GÜNÜ EDREMİT’TE DOLU DOLU KUTLANACAK..

Edremit Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü düzenlenecek bir dizi etkinlik ile kutlanacak. 8 Mart Salı günü sergi, söyleşi, tiyatro, şiir ve müzik dinletileri ile dopdolu bir etkinlik hazırlandı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Edremit ilçesinde düzenlenecek etkinlikler ile kutlanacak. Edremit Belediyesi tarafından çeşitli sivil toplum örgütlerinin de destek verdiği etkinlikler 8 Mart 2016 […]

8 MART KADINLAR GÜNÜ EDREMİT’TE DOLU DOLU KUTLANACAK..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü düzenlenecek bir dizi etkinlik ile kutlanacak. 8 Mart Salı günü sergi, söyleşi, tiyatro, şiir ve müzik dinletileri ile dopdolu bir etkinlik hazırlandı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Edremit ilçesinde düzenlenecek etkinlikler ile kutlanacak. Edremit Belediyesi tarafından çeşitli sivil toplum örgütlerinin de destek verdiği etkinlikler 8 Mart 2016 Salı günü Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Edremit Belediyesi’ne bağlı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan etkinlikler ilk olarak saat 18.00’de “Yedi madde, yedi afiş” konulu sergi açılışı ile başlayacak. Ardından saat 19.00’da Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in konuşmacı olarak yer alacağı söyleşi gerçekleştirilecek. Saat 20.45’te “Oyunun adı yok” adlı tiyatro oyunu izleyici ile buluşacak. Etkinlikler şiir ve müzik dinletisi ile son bulacak. Etkinliklere tüm kadınları davet eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bireylerin değerinin ürettiği ile ölçülmesi gerektiğini, kadınlarında ürettikleri ile toplumda var olması gerektiğine inanıyorum. Kadınlarımızın öldürülmediği, sadece çocuk üretim aracı olarak görülmediği bir dünyada inanca yaşam dileği ile tüm emekçi kadınlarımızın gününü şimdiden kutluyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.