EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM EDİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM EDİYOR..

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 19. haftanın önemli maçında, Edremit Belediyesi Gürespor sahasında konuk ettiği Mersin Kurtuluşspor’u 65-48 mağlup ederek galibiyet serisine devam etti.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi A Grubu’nda zirve mücadelesini sürdüren Edremit Belediyesi Gürespor, haftanın önemli maçında Mersin temsilcisi Kurtuluşspor’u mağlup etmeyi başardı. Önceki hafta lider Orman Gençlik’in yenilgisizliğine son veren Sarı Lacivertli  Edremit temsilcisi Gürespor,Atatürk Spor Salonu’nda konuk ettiği ligde üçüncü sırada bulunan Kurtuluşspor karşısında başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyerek salondan galibiyetle ayrılmayı başardı. Rakibinin kendisini yakalamasına izin vermeyen Edremit Belesiyesi Gürespor ilk periyodu 19-11, ikinci periyodu 39-23, üçüncü periyodu 48-34 önde tamamlayıp maçtan da 65-48 gibi farklı bir üstünlükle galip ayrıldı. Antrenör Derya Rıza Zeren, maç sonu yaptığı açıklamada zorlu bir maçıda kayıpsız atlattıklarını belirterek Kurtuluşspor grubumuzun en güçlü ekiplerinden birisi. Ancak başarılı bir oyun ile galibiyete rahat bir şekilde ulaştık. Maç boyunca iyi bir oyun sergileyen sporcu arkadaşlarımı kutluyorum” dedi. Karşılaşmayı Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin ve çok sayıda taraftar izledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.