EDREMİT’TE YERLEŞİM YERİ İÇİNDEKİ HAYVAN DAMLARI YIKILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE YERLEŞİM YERİ İÇİNDEKİ HAYVAN DAMLARI YIKILIYOR

Edremit Belediyesi tarafından yerleşim yerleri ve zeytinlik alanlar içerisinde bulunan hayvan dam ve ağılları ilgili kanunlar gereğince yıkılmaya başlandı. Altınoluk Mahallesi’nden başlayan yıkımların ilçe genelinde devam edeceği açıklandı.

Edremit  Belediyesi tarafından vatandaşların şikayetlerine neden olan hayvan damlarının yıkımına başlandı. Edremit Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü tarafından Çitçi Malları Koruma ve jandarmanında destek verdiği yıkım çalışmalarında yerleşim yerleri ve zeytinlik alanlarda bulunan hayvan dam ve ağılları için ilgili kanunlar uyarınca yasal işlem yapılarak yıkım işlemine başlandı. Altınoluk Mahallesi’nde başlayan yıkım çalışmalarının ilçe genelinde devam edeceğini belirten Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, verilen süre içerisinde kaldırılmayan dam ve ağılların yıkılmaya devam edeceğini söylediler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Edremit Belediyesi olarak yasal olmayan hiç bir faaliyete  izin vemeyeceklerini belirterek “Vatandaşlarımızın şikayetlerini de konu olan hayvan damları için ilgili yasalar uyarınca ekiplerimiz tarafından yasal işlem uygulandı. Kendileri tarafından kaldırmaları için süre verildi. Verilen süre zarfında kaldırılmayanlar ise ekiplerimizi tarafından yıkıldı” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.