AVRUPA ŞAMPİYONU HAVRAN’DAN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AVRUPA ŞAMPİYONU HAVRAN’DAN

  1. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonası(2nd European Kids Taekwondo Championships) yaklaşık 15 ülkeden 250 civarında sporcunun katılmıyla 21 – 22 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı. Minikler Avrupa şampiyonasına Havran Fatih Belediye Spor adına katılan 8 sporcudan biri olan Doğuhan Güven Avrupa şampiyonu olurken, Aynı zamanda Havran İmam-Hatip Orta Okulu öğrencisi Necmettin Yasir Arslantekin de Avrupa üçüncüsü oldu.

Şampiyonada Batuhan Bayram, Okan Koç, Alperen Yıldırım,  Müşerref Koral, Mehmet Cici, ve Polat Kurt dereceye giremediler.

Antrenör  Nazmi Güven  “ Öncelikle bize bu müthiş gururu, onuru yaşatan  sporcularımızı canıgönülden kutluyorum, tebrik ve teşekkür ediyorum. Sadece madalya kazanan sporcularımızı  değil, orada ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil eden tüm sporcularımızın  tamamını kutluyorum. Çok zor işlerin üstesinden geldiler, ilçemizin, ilimizin spor tarihine altın harflerle yazılacak mükemmel bir başarıya imza attılar.”

Sporcularımıza müthiş bir unvan, müthiş bir kariyer oldu. Torunlarına kadar gururla anlatacakları bir başarı hikayesi oldu.” Dedi.

“Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Bu şampiyona arkada kaldı ve önümüzde çok yoğun müsabaka takvimi var

“Bu süreçte bizlere yardımcı olan, yanımızda olan Kaymakamımız sayın Yasin Öztürk’e,  Özellikle bu şampiyonalara katılmamız için hiç fedekarlıktan kaçınmayan Belediye Başkanımız sayın Emin Ersoy ve personeline, Halk Eğitim Merkezi  Müdürü sayın Nuri Sağlam’a,  İlçe spor Müdür vekilimiz Mehmet Yılmaz’a, Okul  Müdürüm  Nuri İnan’a ,Şehit Eyüp Karataş Orta Okulu Müdürü  Sezer İnan’a teşekkür ederim” dedi. Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.