" />
USD
3,6780
EURO
4,3447
ALTIN
151,1903

Fenerbahçe Futbol Okulu’nda    sporculara kırtasiye seti

    Hafta sonları antrenmanlara ara vermeden devam eden Fenerbahçe Futbol Okulu öğrencilerin spor ile birlikte eğitimde de başarılı olmasını hedefleyerek okula katılan tüm sporculara kırtasiye seti hediye etti.  Fenerbahçe Futbol Okulu Yetkilisi Bülent Saliş tarafından dağıtılan hediyeler sporcuların eğitimine katkı sağlayacak.   Fenerbahçe Futbol Okulu Cumartesi ve Pazar günleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün […]

Fenerbahçe Futbol Okulu’nda     sporculara kırtasiye seti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Hafta sonları antrenmanlara ara vermeden devam eden Fenerbahçe Futbol Okulu öğrencilerin spor ile birlikte eğitimde de başarılı olmasını hedefleyerek okula katılan tüm sporculara kırtasiye seti hediye etti.  Fenerbahçe Futbol Okulu Yetkilisi Bülent Saliş tarafından dağıtılan hediyeler sporcuların eğitimine katkı sağlayacak.

 

Fenerbahçe Futbol Okulu Cumartesi ve Pazar günleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün halı sahasından saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında üç ayrı yaş kategorisinde 1’er saat antrenman yapıyor. Fenerbahçe Futbol Okuluna futbol eğitimi alan 2003 ile 2010 doğumlu genç sporcular istekleri ve özverileri ile sahada mücadele ediyor.

Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda eğitim alan ve uzmanlığı futbol olan Erhan Arslan ile yine Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda eğitim alan ve Öğretim Görevlisi olan aynı zamanda uzmanlığı futbol olan Alp Kaan Kilgi genç yeteneklere futbol konusunda eğitim veriyor. Fenerbahçe Futbol Okulu’nda geleceğin Volkan’ları, Rıdvan’ları, Gökhan’ları ve Mehmet’leri yetişiyor.

Fenerbahçe Futbol Okulu Yetkilisi Bülent Saliş genç yeteneklere bir jest yaptı. Saliş tüm sporculara kırtasiye seti dağıtarak “Balıkesir Fenerbahçe Futbol Okulu olarak çocuklarımızın okul hayatındaki eğitimleri ve başarıları bizler için öncelikli. Bu alanda Fenerbahçe Futbol Okulu Ailesi olarak sporcularımıza ve bizleri dışarda izleyen birçok minik kardeşlerimize eğitim seti vererek destek olmaya çalıştık. Umarım sporcularımız futboldaki başarılarını okul hayatlarında da gösterirler” dedi.

Eski Kuyumcular Mahallesi Alparslan Sokak Garanti Bankası Karşı arasında yer alan Fenerbahçe Futbol Okulunda kış kayıtları sürüyor. Kayıtlar ile ilgili bilgi almak isteyen Fenerbahçeliler 0266 243 27 53 nolu telefonu arayabilirler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.