BAŞKAN SAKA, ÇEVRE SAĞLIĞI DERNEĞİ’NİN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN SAKA, ÇEVRE SAĞLIĞI DERNEĞİ’NİN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, eşi Günseli Saka ile birlikte Edremit Çevre Sağlığı ve Doğayı Koruma Derneği tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldı.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Çevre Sağlığı ve Doğayı Koruma Derneği tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinliklere katıldı. Eşi Günseli Saka ile birlikte etkinliklere katılan Başkan Saka, dernek üyelerinin ve toplantıya katılanların Kadınlar Gününü kutladı. Başkan Saka, kadınların hayatın her alanında yer alması gerektiğini belirterek “8 Mart’ın tüm dünyada ve ülkemizde kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri birlik ve beraberlik günü olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.