Ali Çetinkaya’da yapılan düzenlemeye esnaftan tepki

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Ali Çetinkaya’da yapılan düzenlemeye esnaftan tepki

 

Burhaniye Belediyesi tarafından en işlek cadde olan Ali Çetinkaya Caddesinde otopark düzenlemesi esnafın tepkisini çekti.

Trafiği rahatlatmak amacıyla yapılmaya başlanan cepler, esnafın tepkisini de beraberinde getirdi. Burhaniye Belediyesinin bu güne kadar yaptığı bir çok işin mantıksız olduğunu iddia eden vatandaşlar, ne yazık ki Ali Çetinkaya caddesinde bu mantıksızlık devam ediyor. Bu yolun böyle yapılmasını kim düşünmüşse çok kötü düşünmüş. Burhaniye Belediyesinde şehir plancısı yokmu? Bu gün bile Bir esnafın önüne yanaşıp aracını park edecek cep yok. Peki bu esnaf yazın nüfusun artmasından sonra nasıl iş yapacak. Bunu yapanlar hiç mi düşünmüyor? Kapıların önünden geçen vatandaşlar yapılan işleme ağzını bırakıp, burnuyla güler hale geldi. Umarız Burhaniye Belediyesi yaptığı bu yanlıştan bir an evvel döner” dediler.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.