BAŞKAN KAMİL SAKA İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜNÜ KUTLADI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜNÜ KUTLADI..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka İstiklal Marşı’nın kabulünün 95. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Saka, “O günün güç koşullarında “Korkma” diyebilmek zorbalığa boyun eğilmemesini isteyen ve bizlere, güzel ülkemizi, kardeşliği, Cumhuriyeti ve demokrasiyi halkla birlikte yaşatma ve koruma mücadelesini kararlılıkla sürdürme mesajıdır” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından ulusal marş olarak kabul edilmesinin 95. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Saka mesajında; “Korkma” diye başlayan ve ulusumuzun bağımsızlığa olan inancını anlatan İstiklal Marşımızın ulusal marş olarak kabul edilişinin yıldönümü gururla kutluyoruz. O günün güç koşullarında “Korkma” diyebilmek zorbalığa boyun eğilmemesini isteyen ve bizlere, güzel ülkemizi, kardeşliği, Cumhuriyeti ve demokrasiyi halkla birlikte yaşatma ve koruma mücadelesini kararlılıkla sürdürme mesajıdır. İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından ulusal marş olarak kabul edilişinin 95. yıldönümünde; başta Mustafa Kemal Atatürk ile İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy olmak üzere bağımsızlık savaşı kahramanlarımızı, şehitlerimizi, gazilerimizi minnetle, şükranla anıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.