BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN TUGAY KOMUTANI’NA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN TUGAY KOMUTANI’NA ZİYARET

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile birlikte Edremit 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü’yü ziyaret etti.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile 19. Motorlu Piyade Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarete belediye hizmetleri ve güncel konularda değerlendirmelerde bulunuldu. Tuğgeneral Nihayet Ünlü, ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ilçede ki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile diyalog içerisinde olduklarını belirterek “İlçemizdeki kurum ve kuruluşlarımız ile karşılıklı uyum ve işbirliği içinde hareket etmeye çalışıyoruz. Bugün Tugay Komutanımızla da yararlı bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.