" />
USD
3,7187
EURO
4,3704
ALTIN
153,2615

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN TUGAY KOMUTANI’NA ZİYARET

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile birlikte Edremit 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü’yü ziyaret etti.   Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile 19. Motorlu Piyade Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarete belediye hizmetleri ve güncel konularda […]

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN TUGAY KOMUTANI’NA ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile birlikte Edremit 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü’yü ziyaret etti.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile 19. Motorlu Piyade Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihayet Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarete belediye hizmetleri ve güncel konularda değerlendirmelerde bulunuldu. Tuğgeneral Nihayet Ünlü, ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ilçede ki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile diyalog içerisinde olduklarını belirterek “İlçemizdeki kurum ve kuruluşlarımız ile karşılıklı uyum ve işbirliği içinde hareket etmeye çalışıyoruz. Bugün Tugay Komutanımızla da yararlı bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.