EDREMİT BAHARLA BİRLİKTE RENKLENİYOR

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, parklarda ve yeşil alanlarda budama, bakım ve çiçeklendirme çalışmaları devam ediyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelindeki park ve yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor. Edremit’in vitrini olan meydanlarla işe başlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte hız kazandı. […]

EDREMİT BAHARLA BİRLİKTE RENKLENİYOR

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, parklarda ve yeşil alanlarda budama, bakım ve çiçeklendirme çalışmaları devam ediyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelindeki park ve yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor. Edremit’in vitrini olan meydanlarla işe başlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte hız kazandı. Edremit’in dört bir yanında çalışmalara hız veren ekipler budama çalışmalarıyla beraber parklarda çiçek ekimine devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’te yeşili ve yeşil alanı artırmak için çabalıyoruz. Şehrin öncelikle meydanları ve parklarından başlayarak çiçeklendirme çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımız dışarıya çıktığında meydanlarımız ve parklarımızda gezdiğinde baharın geldiğini hissetsin istiyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.