EDREMİT’TE TRAFİK LEVHALARI YENİLENİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE TRAFİK LEVHALARI YENİLENİYOR..

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde trafik levhaları yenileniyor. Şehir içi işaretlemelerinin yanı sıra eskiyen levhalar yenileri ile değiştiriliyor.
Edremit Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde eskiyen trafik levhaları yenileri ile değiştiriliyor. Ayrıca eksiklik görülen yerlere yeni işaretlemeler ilave ediliyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından özellikle okul önleri ve trafiğin yoğun olduğu cadde sokak, kavşak ve okul önlerinden başlayan çalışmalar ilçenin farklı noktalarında devam ediyor. Çalışmalar kapsamında eskiyen ve kırılan trafik tabelaları tek tek sökülerek yenileniyor. Uyarı levhası bulunmayan noktalara trafik işaretleri konuluyor. Kanunlar ve yönetmelikler çerçevesince hareket ederek belediyenin gerekli birimleri tarafından kentteki trafik uyarı levhalarının  yenilenmesi çalışmalarının düzenli olarak yapıldığını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’te şehir içi trafiğinin düzenli bir şekilde olması için çalışıyoruz. Okul önleri ve trafik yoğunluğunun yaşandığı yerlere ayrı bir önem veriyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.