Akademi Dövüş Sanatları GSK Türkiye Şampiyonasına gidecek.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Akademi Dövüş Sanatları GSK Türkiye Şampiyonasına gidecek.

Akademi Dövüş Sanatları GSK kısa bir süre önce Bursa’da yapılan turnuvadan kulüp olarak birincilik alarak kentimize dönmüştü. Katıldıkları müsabakalarda sporcular da madalyalar kazanarak emeklerinin karşılığını almışlardı. Ardından Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın katılımıyla kulüp salonunda başarılarını kutlamışlardı.

Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmak için 15 Mart 2016 tarihinde Akademi Dövüş Sanatları GSK Bandırma’dan yola çıkacak. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel’in desteklediği Akademi Dövüş Sanatları Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasından da başarılar alarak dönmek istiyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Zeynep Ersin; sporcularımızın okullardan resmi izinlerinin alındığını, yolculuk programının hazırlandığını ifade etti. Ersin; “Kulüp olarak Türkiye Şampiyonasına hazırız. Bandırmamızı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Bu yolda bizi destekleyen ve yalnız bırakmayan Bandırma Belediye Başkanımız Dursun Mirza’ya ve Kaymakamımız Tuncay Sonel’e çok teşekkür ediyorum. İdarecilerin bize verdiği destek şampiyona yolunda bizleri daha çok motive etti. Sporcularım ve velilerimiz adına da kendilerine teşekkür ediyorum.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.