" />
USD
3,6642
EURO
4,3292
ALTIN
151,3188

AYVALIK STANDI ITB BERLİN FUARINDA HİÇ BOŞ KALMADI.

  AYVALIK BELEDİYESİ’NIN BERLİN’DE Kİ TANITIMI ETKİLİ OLDU. (Fotoğraflı) AYVALIK BELEDİYESİ- Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB, bu yıl  Türkiye’nin 56 otel, 13 seyahat acentesi, 11 valilik ve 47 turizm birliği olmak üzere toplam 127 stant ile 3 Bin 79 m2 alanda temsil edildiğ Berlin ITB Turizm Fuarında yaptığı tanıtım bir hayli etkili oldu. Bu sene 50. […]

AYVALIK STANDI ITB BERLİN FUARINDA HİÇ BOŞ KALMADI.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

AYVALIK BELEDİYESİ’NIN BERLİN’DE Kİ TANITIMI ETKİLİ OLDU.

(Fotoğraflı)

AYVALIK BELEDİYESİ- Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB, bu yıl  Türkiye’nin 56 otel, 13 seyahat acentesi, 11 valilik ve 47 turizm birliği olmak üzere toplam 127 stant ile 3 Bin 79 m2 alanda temsil edildiğ Berlin ITB Turizm Fuarında yaptığı tanıtım bir hayli etkili oldu.

Bu sene 50. yılını kutlayan ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Ayvalık’ın enine boyuna her yönüyle anlatıldığı Ayvalık Belediyesi ve AYTUGEB’ın ortak standı, yabancı tur operatörleri, TV yapımcıları, yabancı gurmeler, akademisyenler ve tatilcilerin akınına uğradı.

Ayvalık standını ziyaret edenler Ayvalık ile ilgili merak ettikleri her şeyi sorup öğrendikten sonra mutlaka ilk fırsatta Ayvalık’a gelmek istediklerini söyleyerek ayrılıyorlar.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.