" />
USD
3,7187
EURO
4,3708
ALTIN
153,2639

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ AYVALIK’TA KUTLANDI.

İstiklal Marşı’nın kabulünün 95’inci yılı Ayvalık’ta düzenlenen bir etkinlikle  kutlandı. Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezimde ki  program büyük beğeni topladı. Törene Ayvalık  Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Garnizon Komutanı Personel Albay Aydın Nazlı, Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, bazı kamu ve kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve […]

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ AYVALIK’TA KUTLANDI.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İstiklal Marşı’nın kabulünün 95’inci yılı Ayvalık’ta düzenlenen bir etkinlikle  kutlandı. Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezimde ki  program büyük beğeni topladı.
Törene Ayvalık  Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Ayvalık Garnizon Komutanı Personel Albay Aydın Nazlı, Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, bazı kamu ve kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende öğrencilerin okuduğu şiirler ve öğrenciler tarafından hazırlanan İstiklal Marşı Oratoryosu ayakta alkışlandı. Daha sonra ilçede yapılan Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının kabulü ile ilgili yarışmada dereye giren öğrenciler ödüllendirildi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.