" />
USD
3,6654
EURO
4,3273
ALTIN
150,9882

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur  ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Kızılay Meydanı’nda düzenlenen bombalı terör saldırısı nedeni ile yayınladıkları mesajlarla duygularımızın tercumanı oldular.   Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Ankara’nın Kızılay semtinde seyir halindeki bir araçla otobüs bekleyen sivil vatandaşlarımızı hedef alan, en son alınan bilgilere göre 37 vatandaşımızın hayatını […]

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur  ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Kızılay Meydanı’nda düzenlenen bombalı terör saldırısı nedeni ile yayınladıkları mesajlarla duygularımızın tercumanı oldular.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Ankara’nın Kızılay semtinde seyir halindeki bir araçla otobüs bekleyen sivil vatandaşlarımızı hedef alan, en son alınan bilgilere göre 37 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve 125 vatandaşımızın yaralandığı hain terör saldırısıyla ilgili açıklamada bulundu.  Bu alçak saldırı sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar,  aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen Başkan Uğur, terörün otobüs bekleyen masum insanları hedef alacak kadar insanlıktan ve vicdandan yoksun olduğunu kaydetti. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaçlarının olduğu günleri yaşadıklarını ifade eden Başkan Uğur, “Ankara’nın Kızılay semtinde durakta otobüs bekleyen vatandaşlarımızı hedef alan 37 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve 125 vatandaşımızın yaralandığı terör saldırısı ülkemizin birliğini, beraberliğini, huzurunu ve istikrarını hedef almıştır.  Ancak terör aracılığıyla ülkemizdeki birlik-beraberliği, huzuru ve güven ortamını bozacaklarını sananlar,  milletimizin feraseti ve devletimizin iradesi karşısında yanıldıklarını göreceklerdir. Türkiye’nin istikrarı ve geleceğine yönelik bu saldırıyı gerçekleştirenler; devletimizin tüm kurumlarıyla vereceği mücadeleyle bunun karşılığını mislisiyle alacaktır.  Ankara’daki hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralananlara ise geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da, saldırıyı gerçekleştiren terör odaklarını lanetleyerek hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi. Başkan Saka, yaptığı açıklamada; “Ankara’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Terörü gerçekleştirenlere ve terörün can almasına göz yumanlara lanet olsun! Başımız sağ olsun. Kederli ailelerin ve tüm yurttaşlarımızın acılarını paylaşıyoruz” dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.