EDREMİT BELEDİYESİ 14 TIP BAYRAMI’NI KUTLADI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ 14 TIP BAYRAMI’NI KUTLADI..

 

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile ilçedeki sağlık kuruluşlarını ziyaret eden Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Yazar ve Basın Sorumlusu Filiz Özdemir sağlık çalışanlarına çiçek verip bayramlarını kutladı.

 

14 Mart Tıp Bayramı Ankara’da meydana gelen bombalı saldırı nedeniyle buruk bir şekilde kutlanırken, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Yazar ve Basın Sorumlusu Filiz Özdemir, ilçede ki sağlık kuruluşlarını tek tek ziyaret ettiler. Edremit’te bulunan, Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Oktay Yıldırım, Ali Fahri Akıllıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Betül Değirmen, 19. Piyade Tugayı Asker Hastanesi Başhekimi Tabip Albay Gökay Kurtulan, Özel Ekin Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Servet Yanık ve Özel Körfez Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarına çiçek vererek bayramlarını kutladılar. Sağlık sektörünün çok önemli bir görevi yerine getirdiğini kaydeden Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçemizde ki sağlık kuruluşlarımız, kışın 140 bin dolayında kişiye hizmet verirken, yazın yaklaşık bir milyonu bulan bir nüfusa hizmet veriyor. Doktorlarımız başta olmak üzere sağlık sektörünün her kademesinde görev yapan tüm arkadaşlarımızı yaptıkları özverili çalışmalar nedeniyle kutluyor, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.