" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE AHMET ELMAN BAŞKAN VEKİLİ..

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak şehir dışına gitmesi nedeniyle yerine CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ahmet Elman vekâlet ediyor.   Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak ve bazı toplantılara katılmak üzere şehir dışına çıktı. Başkan Saka, şehir dışına çıkarken yerine Belediye Başkan Vekili olarak […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE AHMET ELMAN BAŞKAN VEKİLİ..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak şehir dışına gitmesi nedeniyle yerine CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ahmet Elman vekâlet ediyor.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak ve bazı toplantılara katılmak üzere şehir dışına çıktı. Başkan Saka, şehir dışına çıkarken yerine Belediye Başkan Vekili olarak CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ahmet Elman’ı görevlendirdi. Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Elman, hizmette devamlılığın esas olduğunu belirterek “Belediye Başkanımız Kamil Saka’nın yokluğunu aratmadan belediyemizde tüm işlerin sorunsuz olarak devam etmesi için çalışacağım. Başkanımızın şehir dışına çıkması nedeniyle kısa süreliğine de olsa halkımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.