EDREMİT BELEDİYESİ’NDE AHMET ELMAN BAŞKAN VEKİLİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE AHMET ELMAN BAŞKAN VEKİLİ..

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak şehir dışına gitmesi nedeniyle yerine CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ahmet Elman vekâlet ediyor.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye hizmetleri ile ilgili görüşmelerde bulunmak ve bazı toplantılara katılmak üzere şehir dışına çıktı. Başkan Saka, şehir dışına çıkarken yerine Belediye Başkan Vekili olarak CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ahmet Elman’ı görevlendirdi. Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Elman, hizmette devamlılığın esas olduğunu belirterek “Belediye Başkanımız Kamil Saka’nın yokluğunu aratmadan belediyemizde tüm işlerin sorunsuz olarak devam etmesi için çalışacağım. Başkanımızın şehir dışına çıkması nedeniyle kısa süreliğine de olsa halkımıza hizmet vermenin gururunu yaşıyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.