Köşe Yazıları Tek Çatı Altında

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajİddaa Nasıl Oynanır? – 13 Haziran 2017Nisan Ayında En Çok İzlenen Haber Programları: Fatih Portakal Yine Zirvede! – 8 Haziran 2017Robotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih […]

Köşe Yazıları Tek Çatı Altında

Yazımıza ”köşe yazısı” teriminin tanımını yaparak başlayalım. Bir yazarın bir yada birden farklı konu veya günlük olaylar hakkında düşünce ve görüşlerini çok ayrıntıya inmeden anlattığı dergi ve gazetelerde yayınlanan kısa fikir yazılarıdır.

Köşe yazıları insan gazetelerin en çok takip edilen bölümlerindendir. Basın-yayın kuruluşlarının gücü kurdukları köşe yazarları kadrosu ile ölçülür. Çünkü okurların sabit olarak takip ettiği yazarlar vardır. Eminiz ki sizinde her gün olmasa da ara ara yazılarını okuduğunuz bir ya da birkaç köşe yazarı vardır. Hatta kimimiz günlük olayları haberleri okuyarak öğrenmekten çok, köşe yazılarını okuyarak bilgilenme yolunu bile tercih ediyordur. Bazı sohbet ortamlarında köşe yazılarının tartışıldığı, üzerine yorumlar yapıldığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Bunun ise elbette sebepleri vardır. Kişilerin başka birilerinin düşünceleri üzerinden fikir üretebildiğini gösterme çabası bunlar biri olabilirken, bir diğeri ise fikirlerin tartışılabildiği sohbet ortamlarının olmasıdır.

Peki bu köşe yazarlarını tek bir çatı altında toplasak, ve size tek bir tıkla bu yazılara kolayca ulaşabileceğinizi söylesek buna ne derseniz? İşte bu noktada gazeteler sitelerini tek tek gezip dolaşmanızı engelleyen bir internet sitesi çıkıyor karşımıza. Koseyazarioku.com adresine girerek bütün köşe yazarlarının köşe yazılarını okumaya başlayabilirsiniz. Üstüne üstlük kategorilendirilmiş bir sistem ile kolayca ister spor, ister magazin, ister siyasi, ister ekonomi ister gündem hakkında bütün köşe yazılarına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.