AKÇAY MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AKÇAY MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR 

 

 

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin farklı mahallelerinde parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor. Akçay Sarıkız Mahallesi’nde Ali İleri Caddesi ve 334. Sokak’ın ardından 335. Sokak’ta yenileniyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde çalışmalar devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Akçay Sarıkız Mahallesi ve Altınkum Mahallesi’nde parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor. Akçay Sarıkız Mahallesi’nde Ali İleri Caddesi ve 334. Sokak’ın ardından bağlantılı olan 335. Sokak’ta baştan sona yenilenerek parke taş döşemesi yapılıyor. Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri 2016 yılı çalışma programı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatları doğrultusunda çalışmaların devam ettiğini ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da “İlçemizi çağdaş ve modern bir kent haine getirebilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Sorunları tek tek ortadan kaldırıp üst yapı düzenlemelerini de yapıyoruz. Akçay ve Altınkum Mahallesi’nde ki parke taş döşemeleri belirlenen programa göre diğer mahallelerimizde de devam edecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.