" />
USD
3,6654
EURO
4,3274
ALTIN
151,0070

Bazı Sürücülerde Duyarsızlık Devam Ediyor

  Burhaniye de ana caddelerde araçlarını gelişi güzel bırakan sürücülerin duyarsız ve sorumsuzca davranışları trafik akışını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Ali Çetinkaya Caddesinde yolun dar olmasına rağmen aracını park ederek giden sürücü trafiğin aksamasına neden olurken esnafında tepkisini çekti. Aracın başında olmadığından uzun süre trafiğin kapanmasına neden olan sürücüye tepki gösteren esnaf ve vatandaşlar şimdi […]

Bazı Sürücülerde Duyarsızlık Devam Ediyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye de ana caddelerde araçlarını gelişi güzel bırakan sürücülerin duyarsız ve sorumsuzca davranışları trafik akışını olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Ali Çetinkaya Caddesinde yolun dar olmasına rağmen aracını park ederek giden sürücü trafiğin aksamasına neden olurken esnafında tepkisini çekti. Aracın başında olmadığından uzun süre trafiğin kapanmasına neden olan sürücüye tepki gösteren esnaf ve vatandaşlar şimdi bu cenaze aracı peki ya ambulans olsaydı ne olacaktı. Burası aynı zamanda hastane yolu böyle duyarsız sürücüler araçlarını terk eder gibi bırakıp gitmeleri trafiğin aksamasına neden oluyor. Özellikle büyük şehirden gelenler ve pazarlamacılar buradaki trafik akışını bilmediklerinden küçük yerdir bir şey olmaz diyerek araçlarını gelişi güzel park ediyorlar dediler. Bir vatandaşın polisi aramaları sonrası olay yerine gelen polis yaptığı sorgulama sonucunda aracın sürücüsüne telefon ile ulaşarak trafik akışını sağlayarak gerekli ceza işleminde yaptı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.