EŞER,  “MİLLİ BİRLİĞİMİZE YAPILAN BİR SALDIRIDIR”                     

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EŞER,  “MİLLİ BİRLİĞİMİZE YAPILAN BİR SALDIRIDIR”                     

Burhaniye Demokrat Parti İlçe Başkanlığı, Ankara’da yapılan bombalı saldı sonrasıyapılan açıklamala da Ankara’da dün yaşanan ve 37 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı kınandı.

Burhaniye Demokrat Parti İçe Sekreteri Ahmet Eşer’in  yaptığı yazılı açıklamada, terör saldırısını kınayarak, şunları kaydetti:  “Haftalardır, başta ABD elçiliği olmak üzere muhtelif istihbarat birimlerinin uyarılarına rağmen  Ankara’nın en kritik yerinde, üstelik yakın zamanda benzeri başka bir saldırı yaşanmışken yeterli güvenlik önlemlerinin hala alınamamış olması endişe vericidir. Bu yüzyılın en büyük insanlık suçu olan bu terör saldırılarına karşı milli birlik ve beraberliğimizi her zamankinden daha fazla korumamız gerektiğini hatırlatır bu tür acıların bir daha yaşanmamasını yüce Allah’tan niyaz ederim.”

“NE BAŞIMIZ, NE İNSANIMIZ SAĞ OLMAKTADIR”

Demokrat Parti İlçe Sekreteri Ahmet Eşer yaptığı  yazılı açıklamasında şunları söyedi , ”  Ankara’da,  Kızılay’da, şehrin en merkezi noktasında 38 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, yüzlerce insanımızın yaralandığı hain saldırı hepimizi derinden üzmüştür. Ekim ayından bu yana  Ankara’da gerçekleşen 3. saldırı ‘sağ ol’ dileklerinin bu topraklarda kifayetsiz olduğunu göstermeye yetmektedir. Ne başımız, ne insanımız sağ olmaktadır” değerlendirmesinde bulundu. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa dileğinde bulunan Eşer, saldırıların son bulması çağrısı yaptı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.