" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

SAİP HOCA BULVARI’NDAKİ AĞAÇLAR TAŞINIYOR                         

Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, yakın zamanda E-87 karayolunda başlayacak olan kavşak çalışmaları nedeniyle, Saip Hoca Bulvarı refüjünde yer alan ağaçları, Hürriyet Caddesi Refüjüne taşıyor. E-87 karayolunda, Karayolları Bölge Müdürlüğünce başlayacak olan kavşak çalışmalarına yönelik olarak, Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü de hazırlıklarına başladı. Kavşak çalışması kapsamında Burhaniye Saip Hoca Bulvarının, Ayşe Akpınar Kız Meslek […]

SAİP HOCA BULVARI’NDAKİ AĞAÇLAR TAŞINIYOR                         
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, yakın zamanda E-87 karayolunda başlayacak olan kavşak çalışmaları nedeniyle, Saip Hoca Bulvarı refüjünde yer alan ağaçları, Hürriyet Caddesi Refüjüne taşıyor.

E-87 karayolunda, Karayolları Bölge Müdürlüğünce başlayacak olan kavşak çalışmalarına yönelik olarak, Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü de hazırlıklarına başladı. Kavşak çalışması kapsamında Burhaniye Saip Hoca Bulvarının, Ayşe Akpınar Kız Meslek Lisesi önüne kadar kaldırılarak yeni düzenleme kapsamına gireceğinden dolayı, refüjde mevcut bulunan ağaçlar Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından taşınarak Hürriyet Caddesi’nde yer alan refüje dikiliyor.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.