BURHANİYE POLİSİNDEN GENİŞ ÇAPLI UYGULAMA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE POLİSİNDEN GENİŞ ÇAPLI UYGULAMA

Burhaniye Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler akşam saatlerinde yaptıkları geniş çaplı uygulama ile umuma açık yerlerde kişiler üzerinde inceleme yaptılar.

Burhaniye genelini kapsayan uygulamada değişik noktalarda özellikle ilçenin giriş noktalarında araçlar ve kişiler üzerinde uygulama yapan trafik ve asayiş ekipleri ile birlikte diğer ekipler de umuma açık kahvehane, restaurant, barlar ve kafelerde kişiler üzerinde inceleme ve sorgulama yaptılar. Gece geç saatlere kadar yapılan uygulamadan memnun olan vatandaşlar bu uygulamalarının sürekli bir şekilde yapılıyor olması kötü niyetli kişiler üzerinde çok etkisi oluyor. Burhaniye de Jandarma ve Polisin birçok yeri mobesa kameraları ile takip etmesi ve bu şekilde uygulama yapmaları sonucunda Burhaniye de suç oranı özellikle hırsızlık olaylarında büyük düşüş yaşanıyor. Bu şekilde yapılan uygulamalardan dolayı biz vatandaşlar da daha huzur ve güven içinde oluyoruz. Başta Kaymakamımız olmak üzere Emniyet Müdürümüze ve ekiplerine, Jandarma komutanlığı ekiplerine teşekkür ederiz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.