EDREMİT’TE MEZARLIKLARA BAKIM YAPILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE MEZARLIKLARA BAKIM YAPILDI

 

Edremit Belediyesi tarafından ilkbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte mezarlıkların bakım ve düzenleme çalışmalarına hız verildi.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde ki mezarlıkların bakım, temizlik ve düzenleme çalışmalarına hız verildi. Edremit ilçe merkezinde kabristanlıktan başlanan çalışmalarda  kış mevsiminden kaynaklanan olumsuzluklar ortadan kaldırılırken, yabani otlar, kurumuş dallar başta olmak üzere genel temizliği yapıldıp, boya badana gibi bakımları yerine getirilirken ilçe genelinde bulunan toplam 25 mezarlığın bakımlı ve düzenli olması için çalışmaların devam edeceği ifade edildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Mezarlıklarımızın bakımlı ve düzenli olması için ekiplerimiz tarafından gerekli çalışmalar yürütülüyor.  Mevsim koşullarının normale dönmesi ile çalışmaları hızlandırdık. Vatandaşlarımızın kabir ziyaretlerini ferah ve temiz bir ortamda yapabilmeleri için gerekli çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.