" />
USD
3,7185
EURO
4,3707
ALTIN
153,2449

HER ŞEY DAHA GÜZEL BİR EDREMİT İÇİN

  Edremit Belediyesi tarafından, ilkbahar mevsimin gelmesi ile birlikte yeşil alan çalışmalarına hız verilirken yandan da kent estetiğini güzelleştirici çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda Zeytinli Kavşağı’nın ikinci kısmı düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturuluyor.   Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilkbahar mevsimin gelmesi ile birlikte yeşil alan çalışmalarına hız verildi. İlçenin farklı mahallelerinde […]

HER ŞEY DAHA GÜZEL BİR EDREMİT İÇİN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi tarafından, ilkbahar mevsimin gelmesi ile birlikte yeşil alan çalışmalarına hız verilirken yandan da kent estetiğini güzelleştirici çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda Zeytinli Kavşağı’nın ikinci kısmı düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturuluyor.

 

Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilkbahar mevsimin gelmesi ile birlikte yeşil alan çalışmalarına hız verildi. İlçenin farklı mahallelerinde mevcut yeşil alanlar yeniden düzenlenirken yeni sosyal donat alanları da kazandırılıyor. Devam eden çalışmaların yanı sıra kent estetiğini güzelleştirici çalışmalarda devam ediyor.  Edremit-Çanakkale E-87 Karayolu üzerinde ki Zeytinli Köprüleri ve kavşağının birinci kısmından sonra ikinci kısım düzenlemelerinde de sona gelindi. İlçenin kent estetiğini daha güzel bir görünüme kavuşturmak için çalıştıklarını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Çağdaş ve modern bir kent yaratma hedefi doğrultusunda bir yandan sorunları çözerken diğer yandan da ilçemize daha estetik bir yapı kazandırmak için ekiplerimizin çalışması devam ediyor. Bu doğrultuda her gün yüzlerce aracın geçiş yaptığı Zeytinli kavşağının ikinci kısmında yaptığımız düzenlemelerin sonuna geldik” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.