Baba ve Oğluna Yeniden Hayat Veren Doktora Teşekkür

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Baba ve Oğluna Yeniden Hayat Veren Doktora Teşekkür

Özel Edremit Körfez Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Op. Dr. Altay Tandoğan 2008 yılında oğluna 2016 yılında ise babayı yeniden hayata bağladı.

2008 yılında 38. kalp kapakçığı ameliyatını 38 yaşındaki hastası Cahit Turhal’a yaparak hayata bağlayan Op. Dr Altay Tandoğan yıllar sonra 2016 yılında bu kez 72 yaşındaki Mehmet Turhal’a kap kapakçığı ameliyatı yaparak hayata bağlaması Turhal ailesini sevince boğdu. 2008 yılında 38 yaşında iken kalp sorunu ile Op. Dr Altay Tandoğan giden Cahit Turhal geçirdiği kalp kapakçığı ameliyatından sonra eski sağlığına kavuştu. Yıllar sonra aynı sorunları yaşayan babası Mehmet Turhal’ı Özel Edremit Körfez Hastanesine götürerek Op. Dr Altay Tandoğan’a muayene ettiren Cahit Turhal babasının da kalp kapakçıklarında sorun olması üzerine ameliyat olması gerektiğini öğrenince kendisini hayata bağlayan doktoru Altay Tandoğan’a babasının ameliyatını yapmasını istedi. Yıllar önce oğlunu hayata bağlayan Tandoğan bu kez aynı aileden ikinci kişiyi Mehmet Turhal’ın ameliyatını gerçekleştirerek aileyi sevince boğdu. Cahit Turhal doktorumuz 2008 yılında beni yaptığı başarılı bir ameliyat ile beni sağlığıma kavuşturdu. Bu kez ise 72 yaşındaki babamı sağlığına kavuşturdu kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ailemize yeniden hayat veren Op. Dr. Altay Tandoğan’a kendim, babam ve ailem adına sonsuz teşekkür ederim dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.