" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ENGELLİLER, TİYARTRO İLE NEŞELENDİ

Ayvalık Belediyesi Zihinsel Engelliler Okulu ile Zeytin Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi tarafından 21 Mart “Down Sendromlular Günü” dolayısıyla organize edilen “Düşler Ormanında Tavşan ile Aslanın Maceraları” adlı çocuk oyununda engelliler gönüllerince eğlendi. Tiyatro oyununu Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyesi Dilek Saraçoğlu, engelliler ve aileleri ilgiyle izledi. Oyun öncesinde kısa bir konuşma yapan […]

ENGELLİLER, TİYARTRO İLE NEŞELENDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Zihinsel Engelliler Okulu ile Zeytin Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi tarafından 21 Mart “Down Sendromlular Günü” dolayısıyla organize edilen “Düşler Ormanında Tavşan ile Aslanın Maceraları” adlı çocuk oyununda engelliler gönüllerince eğlendi.

Tiyatro oyununu Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyesi Dilek Saraçoğlu, engelliler ve aileleri ilgiyle izledi.

Oyun öncesinde kısa bir konuşma yapan ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, “Down sendromlu kardeşlerimizin toplum içerisinde bizlerle birlikte olması, onları aramızda görmek bizi heyecanlandırdı bugün. İnşallah bundan sonra yapılan bütün etkinliklerde hayatın her akanında sizleri de görmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.