ENGELLİLER, TİYARTRO İLE NEŞELENDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ENGELLİLER, TİYARTRO İLE NEŞELENDİ

Ayvalık Belediyesi Zihinsel Engelliler Okulu ile Zeytin Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi tarafından 21 Mart “Down Sendromlular Günü” dolayısıyla organize edilen “Düşler Ormanında Tavşan ile Aslanın Maceraları” adlı çocuk oyununda engelliler gönüllerince eğlendi.

Tiyatro oyununu Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyesi Dilek Saraçoğlu, engelliler ve aileleri ilgiyle izledi.

Oyun öncesinde kısa bir konuşma yapan ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, “Down sendromlu kardeşlerimizin toplum içerisinde bizlerle birlikte olması, onları aramızda görmek bizi heyecanlandırdı bugün. İnşallah bundan sonra yapılan bütün etkinliklerde hayatın her akanında sizleri de görmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.