" />
USD
3,6780
EURO
4,3321
ALTIN
151,5833

İstanbul’daki Konut Projesi Fırsatlarını Kaçırmayın

Gayrimenkul satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta var. Gerek iş yeri ve ofis, gerekse de konut alınması ve satılması pek kolay değil. Özellikle Beylikdüzü bölgesinde konut projelerine ilgi gösteren kullanıcılarımızın http://www.projedefirsat.com/beylikduzu-konut-projeleri.html sayfasını takip etmesinde fayda görüyoruz. Şu sıralar bölgede Ahenk İstanbul, İnnovia 4, Delta Deluxe projeleri gerçekleştirdiği kampanyalar ile daire almayı düşünenler […]

İstanbul’daki Konut Projesi Fırsatlarını Kaçırmayın
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gayrimenkul satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta var. Gerek iş yeri ve ofis, gerekse de konut alınması ve satılması pek kolay değil. Özellikle Beylikdüzü bölgesinde konut projelerine ilgi gösteren kullanıcılarımızın http://www.projedefirsat.com/beylikduzu-konut-projeleri.html sayfasını takip etmesinde fayda görüyoruz. Şu sıralar bölgede Ahenk İstanbul, İnnovia 4, Delta Deluxe projeleri gerçekleştirdiği kampanyalar ile daire almayı düşünenler için önemli fırsatlar sağlıyor.

Konut projelerine yoğun ilgi gösterilen bir diğer ilçe ise Esenyurt. Daha önceleri Büyükçekmece’ye bağlı olan ilçe, kısa zamanda gösterdiği gelişim ve büyüme ile Kıraç beldesi ile birleşerek ilçe ünvanını kazanmıştır. Esenyurt Konut Projeleri’nde yaşanan gelişmeleri ve kampanyaları http://www.projedefirsat.com/esenyurt-konut-projeleri.html sayfasından takip edebilirsiniz. Bölgede dikkat çeken projelerin başında Tekfen Hep İstanbul ve Bulvar Home geliyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ve Esenyurt projelerinin ardından bir diğer önerimiz Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerinden biri olan Kurtköy. Pendik ilçesine bağlı olan bir mahalle olmasına rağmen bölgedeki gelişme ile birlikte vatandaşlar arasında ilçe olarak bilinmektedir. Bölgedeki hızlı gelişme inşaat sektöründeki girişimcilerin ve yatırımcıların dikkatinden kaçmamış olacak ki bölgede son zamanlarda hızla yeni projeler yükselmekte. Wroof Kurtköy projesinde 1+1 daireler 350 Bin Türk Lirası’ndan başlarken, QBahçe Kurtköy projesinde ise 2+1 daire tipleri 450 Bin Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlar ile yeni sahiplerini bekliyor. http://www.projedefirsat.com/kurtkoy-konut-projeleri.html adresinden Kurtköy’de gerçekleştirilen projeler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.