MÜLTECİ OPERASYONUNDA 44 SURİYELİ YAKALANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MÜLTECİ OPERASYONUNDA 44 SURİYELİ YAKALANDI

İzmir Çanakkale Yolu üzerinde duyum alan Jandarma Ekipleri durdukları otobüste yaptıkları aramada 44 Suriye uyruklu yakalarken çok sayıda can yeleğine de el koydu.

Jandarma Ekipler aldıkları bir duyum üzerine harekete geçerek İzmir Çanakkale Yolu üzerinde yaptıkları uygulamada M. K.U yönetimdeki otobüsü durdurarak yaptıkları kontrollerinde otobüste 44 Suriye uyruklu vatandaş yakalanırken, yapılan aramalar sonucunda otobüsün bagajlarında çok sayıda can yeleği, hava pompası, araç içi lastiği, deniz simidi yakaladılar. Yapılan sorgulamasından sonra şüpheli M.K.U tutuklanarak Burhaniye Kapalı Cezaevine kondu. Jandarma Ekiplerinin olay ile soruşturması devam ediyor.

Jandarma ekiplerinin başarılı operasyonları sonucunda Yunanistan’ın Midilli ve Sakız Adalarına geçmek için aralarında çocuklarında bulunduğu birçok mültecinin de hayatını kurtarmaya devam ediyor olması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.