" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ŞÜPHELİ TEKNELERE GÖZALTI

Sahil Güvenlik Ekipleri Edremit Körfezinde insan kaçakçılığını önlemek amacıyla başlattığı kontrollerde sahibi belirlenemeyen tekneleri yedd-i emine’e alıyor. Sahil güvenlik ekipleri tarafından göçmen kaçağı kontrolleri denizde sıkılaştırınca insan kaçakçıları kullanacakları tekneleri dere ve çaylar içerisinde saklamaya başladı. Bu konuda da ihbar alan sahil güvenlik birimleri Akçay İkizçay içersinde şüpheli ve sahipleri bulunmayan, yaklaşık 9 metre boyunda […]

ŞÜPHELİ TEKNELERE GÖZALTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sahil Güvenlik Ekipleri Edremit Körfezinde insan kaçakçılığını önlemek amacıyla başlattığı kontrollerde sahibi belirlenemeyen tekneleri yedd-i emine’e alıyor.

Sahil güvenlik ekipleri tarafından göçmen kaçağı kontrolleri denizde sıkılaştırınca insan kaçakçıları kullanacakları tekneleri dere ve çaylar içerisinde saklamaya başladı. Bu konuda da ihbar alan sahil güvenlik birimleri Akçay İkizçay içersinde şüpheli ve sahipleri bulunmayan, yaklaşık 9 metre boyunda 140hp gücünde Evinrude marka dıştan takma motoru bulunan beyaz renkli ve kamaralı bir fiber sürat teknesi şüpheli olarak İkizçay’dan alınarak Edremit yedd-i emin otoparkına çekildi. Sahil güvenlik ekipleri tarafından halen teknenin sahibine ulaşma çalışmaları devam etmekte olup bölgedeki dere ve çayların kontrollerine koordineli olarak devam edilmektedir. Sahil güvenlik ekipleri tarafında yapılan açıklamada bu ve buna benzer teknelerin kontrollerine devam edileceği ve kime ait olduğu belli olmayan teknelere medeni kanun gereği sahipsiz tekne/ eşya işlemlerinin yapılacağı bildirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.