" />
USD
3,6787
EURO
4,3432
ALTIN
151,1867

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ HAYVAN SEVGİSİNİ ÖĞRENİYOR

    Edremit Belediyesi tarafından faaliyete başlayan Çıkrıkçı Mahallesi’ndeki Sokak Hayvanları Bakım ve Barınak Merkezi anaokulu öğrencilerini ağırladı.   Edremit Belediyesi tarafından Çıkrıkçı Mahallesinde Sokak Hayvanları Müşahede ve Kontrol Alanı hizmete girdi. Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik hizmetleri birimi tarafından, sokaklarda yaşayan hayvanların kısırlaştırma, aşılama ve tedavileri düzenli olarak yapıldığı merkez Anaokulu öğrencilerini […]

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ HAYVAN SEVGİSİNİ ÖĞRENİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Edremit Belediyesi tarafından faaliyete başlayan Çıkrıkçı Mahallesi’ndeki Sokak Hayvanları Bakım ve Barınak Merkezi anaokulu öğrencilerini ağırladı.

 

Edremit Belediyesi tarafından Çıkrıkçı Mahallesinde Sokak Hayvanları Müşahede ve Kontrol Alanı hizmete girdi. Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik hizmetleri birimi tarafından, sokaklarda yaşayan hayvanların kısırlaştırma, aşılama ve tedavileri düzenli olarak yapıldığı merkez Anaokulu öğrencilerini ağırladı. Edremit’te faaliyetlerini sürdüren Afacan Anaokulu öğrencileri, Öğretmenleri Özge Bomba, Emel Acar,  Dilek Öbür nezaretinde sokak hayvanlarını yerinde gezip gördüler. Amaçlarının küçük yaşta hayvan sevgisini çocuklara aşılamak olduğunu belirten öğretmenler “Edremit Belediyesi’ne sokak hayvanları için yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyor ve teşekkür ediyoruz” dediler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Bizlerin olduğu kadar onlarında yaşama hakkı olduğu anlayışı ile sokakta yaşayan dostlarımıza şefkat elimizi uzatmaya çalışıyoruz.  Mobil kısırlaştırma aracı ve bakım merkezimizde aşılama ve kısırlaştırma başta olmak üzere her türlü tedavilerini yapıyoruz. Çocuklarımızın da küçük yaşta hayvan sevgisiyle büyümeleri, ileride hayata çok daha güvenle, sevgiyle bakmalarını sağlayacaktır” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.