" />
USD
3,6780
EURO
4,3450
ALTIN
151,1454

AYVALIK BELEDİYESİ SİT ALANINA YAPILAN KAÇAK YAPILARI YIKTI

  Ayvalık Belediyesi Cunda Adası Ortunç koyunda 1. derece Doğal SİT ve Milli Park sınırları içerisinde bulunan araziye yapılan 3 kaçak ahşap villayı yıktı.   Birinci derece Doğal SİT ve Milli Park arazisine kaçak olarak yapılan A. Kadir Kaplan’a ait olduğu öğrenilen üç ahşap dubleks villanın yıkılması için Ayvalık Belediyesi tarafından gönderilen yıkım emrine uyulmaması […]

AYVALIK BELEDİYESİ SİT ALANINA YAPILAN KAÇAK YAPILARI YIKTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Ayvalık Belediyesi Cunda Adası Ortunç koyunda 1. derece Doğal SİT ve Milli Park sınırları içerisinde bulunan araziye yapılan 3 kaçak ahşap villayı yıktı.

 

Birinci derece Doğal SİT ve Milli Park arazisine kaçak olarak yapılan A. Kadir Kaplan’a ait olduğu öğrenilen üç ahşap dubleks villanın yıkılması için Ayvalık Belediyesi tarafından gönderilen yıkım emrine uyulmaması ve tanınan süre içerisinde ahşap yapıların bulunduğu yerden kaldırılmaması üzerine Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı ekipler jandarma ve zabıta ile birlikte bölgeye gitti. Doğal SİT ve Milli Park Arazisi üzerine yapılan ahşap villaların içinde bulunan eşyalar tek tek tutanak altına alınıp boşaltıldıktan sonra iş makinesi yardımıyla Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürü Murat Güler gözetiminde yıkım gerçekleştirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.