AYVALIK BELEDİYESİ SİT ALANINA YAPILAN KAÇAK YAPILARI YIKTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AYVALIK BELEDİYESİ SİT ALANINA YAPILAN KAÇAK YAPILARI YIKTI

 

Ayvalık Belediyesi Cunda Adası Ortunç koyunda 1. derece Doğal SİT ve Milli Park sınırları içerisinde bulunan araziye yapılan 3 kaçak ahşap villayı yıktı.

 

Birinci derece Doğal SİT ve Milli Park arazisine kaçak olarak yapılan A. Kadir Kaplan’a ait olduğu öğrenilen üç ahşap dubleks villanın yıkılması için Ayvalık Belediyesi tarafından gönderilen yıkım emrine uyulmaması ve tanınan süre içerisinde ahşap yapıların bulunduğu yerden kaldırılmaması üzerine Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı ekipler jandarma ve zabıta ile birlikte bölgeye gitti. Doğal SİT ve Milli Park Arazisi üzerine yapılan ahşap villaların içinde bulunan eşyalar tek tek tutanak altına alınıp boşaltıldıktan sonra iş makinesi yardımıyla Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürü Murat Güler gözetiminde yıkım gerçekleştirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.