BAŞKAN GENÇER, FOTOĞRAF SATIN ALARAK DESTEK VERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN GENÇER, FOTOĞRAF SATIN ALARAK DESTEK VERDİ

 

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ebru ve Fotoğraf sanatçısı Yıldırım Alp’in çektiği fotoğraflardan oluşan ve geliri ÇYDD yurdunda kalan kız öğrencilerin giderlerinin karşılanması için bağışlanan sergiye katıldı. Başkan Gençer, sergiden bir de fotoğraf satın alarak destek oldu.

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fahamet-Ali Kemal Sabuncugil Eğitim Evi’nde açılan ve baharın uyanışını anlatan 40 fotoğrafın bulunduğu sergi açıldı. Cuma gününe kadar gezilecek olan sergideki fotoğrafların gelirinin tamamını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ayvalık Şubesi Kız Yurdunda kalan öğrencilere bırakan Yıldırım Alp, çok mutlu olduğunu söyledi. Hemen hemen tamamı Kazdağları ile Marda Dağı’nda çekilen ve baharın gelişini, doğanın uyanışını anlatan sergiden bir fotoğraf sayın alarak destek olan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Baharı anlatan burada çık güzel fotoğraflar var. Biz yaşarken pek farkında değiliz ama bu fotoğraftaki çiçekler, böcekler dünyanın en güzel canlıları. Bunları bize tekrar gösterdiği için Yıldırım Alp beye teşekkür ederim. Ayvalık’ta sanat adına çok güzel çalışmalar yapıyor. Ebru sanatını da Ayvalık’ta çok güzel bir yere getirdiniz. Çok insanın dünyasını açıyorsunuz, değiştirdiniz bugün buradaki hareketiniz çok anlamlı. Buradaki emeğinizin karşılığını da Çağdaş Yaşama bırakmanız da ayrı bir güzellik” dedi.

Daha Sonra ÇYDD Ayvalık Şubesince sanatçı Yıldırım Alp’e çiçek ve teşekkür belgesi verildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.