" />
USD
3,7187
EURO
4,3719
ALTIN
153,2555

EDREMİT AK PARTİ HALKI KUCAKLIYOR

Edremit AK Parti İlçe Teşkilatı, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçe Başkanı Metin Örkçü ve Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Uzun, 20 Ocak’tan bugüne üye ziyaretlerini ve üye güncellemelerini program kapsamında düzenli olarak sürdürüyor. Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Uzun yaptığı açıklamada “20 Ocak’tan bugüne 10.000 üyemizden 8200 üyemizi tek tek ziyaret ettik ve kalan 1800 […]

EDREMİT AK PARTİ HALKI KUCAKLIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit AK Parti İlçe Teşkilatı, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İlçe Başkanı Metin Örkçü ve Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Uzun, 20 Ocak’tan bugüne üye ziyaretlerini ve üye güncellemelerini program kapsamında düzenli olarak sürdürüyor. Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Uzun yaptığı açıklamada “20 Ocak’tan bugüne 10.000 üyemizden 8200 üyemizi tek tek ziyaret ettik ve kalan 1800 üyemizi de ziyaret edip, üye güncelleme çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Sahada çalışan SKM ekibine teşekkür eden SKM Başkanı Uzun “Bu ekiple Edremit’te çok güzel hizmetler yapacağız. SKM Başkan Yardımcısı Aslı Uzun’a, SKM Basın Danışmanı Faruk Türk ve tüm SKM ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Halkımızla hep iç içe olarak, Edremit’i 2019 seçimlerinde AK Parti’ye kazandıracağız” şeklinde konuştu.

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü  “AK Parti için çalışmalarını aralıksız sürdüren SKM ekibini ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Amacımız 2019’da Edremit’i AK Parti’li yönetime kavuşturmaktır. Biz Yönetim Kurulundan, Kadın Kollarına, SKM’den Gençlik Kollarına kadar büyük bir aileyiz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar yarın seçim olacakmış gibi her gün halkın içindeyiz.Bu inançla halkımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanındayız. Parti binamızın kapısı haftada 6 gün halkımıza açıktır. Telefonum 7/24 halkımızın hizmetindedir. Tüm Körfez halkını AK Parti çatısı altında buluşmaya çağırıyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.