EDREMİT’TE “SAĞLIK OLSUN” TİYATROSU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE “SAĞLIK OLSUN” TİYATROSU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Edremit Kent Konseyi ve Balıkesir Eczacılar Odası Edremit Temsilciliği tarafından hazırlanan “Sağlık Olsun” isimli tiyatro oyunu Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde büyük ilgi gördü.

 

Edremit Kent Konseyi ve Balıkesir Eczacılar Odası Edremit Temsilciliği tarafından hazırlanan “Sağlık Olsun” adlı tiyatro gösterisi Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde izleyici ile buluştu. Tiyatro severler tarafından ilgi ile karşılanan Eczacılar Odası Edremit Temsilcisi Cengiz Erk’in yazdığı oyunda eczacılar, doktorlar ve hastalar arasında yaşanan diyaloglar sahneye kondu. Sağlık personellerinin ve sektörün yaşadığı sorunlar iki perdelik oyunda anlatıldı. Balıkesir Eczacılar Odası Edremit Temsilcisi Cengiz Erk, ilaçların bilinçli kullanılmasına, doktor ve eczacılara danışarak hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Oyunun sonunda Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Tunçer, “Kent Konseyi Başkanımız ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka başta olmak üzere, oyunun yazarı Sayın Cengiz Erk’e, yönetmenlere, oyunculara ve burada bulunarak katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerin Edremit’te artması için Edremit Kent Konseyi çalışma gruplarımızla hareket ederek yeni projelere imza atacağız” dedi. Yazar, yönetmen ve oyunculara plaketlerini takdim eden Edremit Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Yazar, “Edremit’te sanatsal aktivitelerin artmasını istiyoruz. Amatör ruhla sahneye koyduğunuz oyunu hayranlıkla izledik. Edremit Belediye Başkanımız Kamil Saka başta olmak üzere belediye olarak bu tür faaliyetlere katkı ve desteklerimizi vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.