MİNİK ÖĞRENCİLER YEŞİLİ TOPRAKLA BULUŞTURDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

MİNİK ÖĞRENCİLER YEŞİLİ TOPRAKLA BULUŞTURDU

 

21-26 Mart “Orman Haftası ve Ağaç Bayramı” nedeniyle Edremit Belediyesi tarafından Altınoluk Mahallesi’nde öğrencilerle birlikte ağaç dikme etkinliği düzenlendi. Belediye Başkanı Kamil Saka’da öğrencilerle birlikte ağaç dikti.

 

 

Her yıl 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan “Orman Haftası ve Ağaç Bayramı” nedeniyle Edremit Belediyesi tarafından Altınoluk Mahallesi’nde öğrencilerin katılımı ile ağaç dikme etkinliği düzenlendi. Altınoluk Mahallesi Kovanlık Caddesi 15. Sokak devamında atıl durumda bulunan ve hafriyatla kullanılamaz hale gelen nokta Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından düzenlenerek ağaçlandırıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyeleri ve daire müdürleriyle birlikte Altınoluk Hamiyyet-Feridun Sözen İlkokulu 4. öğrencileri birlikte 40 adet fıstık çamı ağacının dikimini gerçekleştirdi. Doğa sevgisinin öncelikle minik yüreklere ve her insana aşılanması gerektiğini belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Çocuklar sizde bu diktiğiniz ağaçlar gibi büyüyüp aydınlık geleceğimizi simgeleyeceksiniz. Bu ağaçlar gibi köklerinizin sağlam olması için derslerinize iyi çalışın ve diktiğiniz ağaçları kontrol ederek sizler gibi büyümesine katkı sağlayın” dedi. Öğrencilerde Başkan Kamil Saka’ya,  diktikleri ağaçlara sahip çıkacakları sözünü verdiler.   Ağaç dikme etkinliğine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyeleri Ali Yılmaz Diker, Coşkun Taşkın, Murat Tuna, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Toplamaoğlu, belediyede ki daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.